środa, 8 sierpnia 2012

summer :-)

Dziś będzie słonecznie – a to za sprawą słonecznego wyzwania Craft4You :-) Należało wykonać pracę z elementami kojarzącym się właśnie ze słońcem. Powstał więc letni notatnik kulinarny zawierający najlepsze przepisy odkryte właśnie w ostatnich tygodniach a nawet dniach! Nie ma nic fajniejszego niż potrawy ze świeżych, sezonowych dojrzałych w wyznaniowym słońcu owoców i warzyw!!! :-) Do tego trochę żółtych papierów właśnie w słoneczne wzory i pięknie żółcące ;-) się guziolki – słoneczka! Jest słonecznie? :-) Myślę, że tak! :-) Notatnik jest kopertowcem – bo będę w nim przechowywała przepisy, które gdzieś tam napotkam i wypróbuję i trafią na moją listę ‘naj’ a ponieważ nigdy nie mam czasu na przepisywanie to pewnie zostaną na dłużej na tych karteczkach ;-) dodatkowo zbindowałam karteczki z przepisami, które już posiadam :-) Całość ozdobiłam drobnymi kulinarnymi elementami i dość mocno pochlapałam/popsikałam mgiełką własnej roboty – wykorzystałam atomizer i uzupełniacz tuszu distress tea dye oczywiście z C4Y :-) – dzięki temu całość wygląda na znacznie starszą niż jest – i o to mi chodziło ;-) Notatnik będę zapełniała letnimi przepisami i tak sobie myślę, czy nie porobić zdjęć tych fajnych potraw i nie dodać? Jak myślicie?


A ponieważ w pracy jest też dużo pasków i na wzorze papieru i z papieru, paski taśmy maskującej z taśmy dekoracyjnej :-) zgłaszam moją pracę na wyzwanie Na Strychu 'w paski' :-) W sklepiku Na Stychu dostępny jest papier, który wykorzystałam na okładkę TSC Sunny Delight oraz ta taśma dekoracyjna :-)


8 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy album :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Craft4You.

  OdpowiedzUsuń
 2. DODAĆ! Zdjęcia dodaj koniecznie! Świetny notatnik:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za zgłoszenie się na stryszkowe wyzwanie! :) Ja zaraz będę cięła papiery Agnieszki Anny :D :D :D
  ...i nadal zastanawiam się nad sposobem przechowywania dla moich przepisów...
  Twój jest bardzo sympatyczny :)

  ps. masz captcha :(

  OdpowiedzUsuń
 4. love all the wonderful little details like the cutlery set !

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny notatnik.Bardzo podoba mi się pomysł z kopertami- zawsze można włożyć dodatkowy przepis lub jakiś zapisek : )

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki notatnik na letnie przepisy to świetny pomysł! Wszystkie strony są bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń