środa, 3 kwietnia 2013

dreaming of...

Marzy mi się... co? Własny kącik do scrapowania! Nawet nie cały pokój - choć to by było cudowne! Tylko taki mały kawałek podłogi ;-) by bezkarnie rozłożyć moje przydasie i na chwilę odecieć do baśniowej krainy sztuki... A gdyby był tam jeszcze piękny widok na jakąś kwitnącą łąkę oblaną blaskiem zachodzącego słońca... ach... marzenia!!! Trzymajcie kciuki, aby się spełniły! ♥ 
Na scrapki wyzwaniowo dziewczyny namawiają do wizualizacji swoich marzeń - skusiłam się i ja! I tak oto na kopertowej bazie powstał taki oto wpis o moim marzeniu! Piękne papiery Engraver, kawałki starego lnianego worka, tusze distress, farba akylowa, ecoline, glimmer mist i mój wpis gotowy!
A Wy o czym marzycie?10 komentarzy:

 1. To też moje marzenie. Biurko i kawałek wokół mam ale mieć CAŁY pokój ... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś całkowicie niesamowitą osobą. Która w jakiś magiczny sposób przekazuje ogromne dawki pozytywnej energii. Niech się spełni Twoje marzenie. Z całego serca Ci tego życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna wizualizacja marzeń !!!!
  Życzę z całego serca spełnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Praca jak marzenie! Życzę spełnienia...
  Cały pokój, to byłoby COŚ!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Praca jak marzenie! Życzę spełnienia...
  Cały pokój, to byłoby COŚ!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. mam takie samo marzenie jak Ty :) zadowoliłabym się własnym biurkiem, przynajmniej nie musiałabym sprzątać przydasi za każdym razem :)
  pięknie przedstawiłaś to marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. marzenie bardzo bliskie mojemu, więc mocno trzymam kciuki za jego realizację :) praca jest niesamowita! cudowne detale, które mocno przykuwają wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Marzeniowy kolaż śliczny, trzymam kciuki i pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń