środa, 30 kwietnia 2014

in blue :-)

Moja miłość do motylków kwitnie ;-) więc gdy tylko pojawiło się wyzwanie ScrapMeble gdzie w roli głównej miało się pojawić jakieś zwierzątko bez zastanowienia wybrałam właśnie te piękne i delikatne stworzenia :-) Starą żarówkę okleiłam świetnym papierkiem TH a następnie dodałam trochę koloru wiosennego nieba i oczywiście wspaniałe motylki zabarwione ecolinami na ten sam kolor. Do tego jeszcze na koszu dodałam niesamowity znaczek i piękne kwiatki i mój prezencik dla znajomej gotowy :-)
Motylkowy balonik zgłaszam także na zwierzęce wyzwanie na scrapki-wyzwaniowo :-)

10 komentarzy:

 1. Piękności! A czy ja kiedyś też mogłabym się uśmiechnąć do Ciebie o taką żarówkę? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Kochana!!! Bardzo mi miło! ♥ No pewnie, że tak!!! Daj mi tylko znać w jakim kolorze ma być ta żaróweczka i ewentualnie w jaki sposób ma być ozdobiona! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękne robisz te żaróweczki! i aż szkoda, że nie zgłosiłaś motylków na wyzwanie ze zwierzaczkami na Scrapkach-wyzwaniowo :) ale może jeszcze zdążysz :) pozdrawiam i ściskam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, w imieniu całej drużyny Scrap Around the World zapraszam cię serdecznie do zabawy w tym miesiącu. Świętujemy pierwsze urodziny SATW i świetnie byłoby zobaczyć Twoją pracę stworzoną na majowe wyzwanie. Zapraszam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. wielbię Twoje żarówki :D a już szczególnie w takim boskim kolorze :D

  OdpowiedzUsuń
 6. What a clever idea! So fun to give a present like this! Thanks for playing with us at Scrapki-wyzwaniowo.

  OdpowiedzUsuń
 7. genialny pomysł z żarówką jako balonikiem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojejku jakie to piękne!;) A te motylki, wspaniałości!;)

  OdpowiedzUsuń