niedziela, 23 października 2011

w paryskim stylu ;-)

Scrapujące Polki co tydzień rzucają nowe wyzwania – ja wzięłam udział w zadaniu #3, które polegało na wykonaniu scrapa z wykorzystaniem motywu ptaków, a naszą inspiracją miał być cytat: "Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują rozumieć śpiewu ptaków?" - Pablo Picasso… Na scrapie znalazło się zdjęcie, które jest jednym z tych zdjęć, które wiesz, że musisz zrobić i jak tylko pstrykniesz wiesz, że będzie super! :-) Jak dla mnie fotka jest w klimacie dawnej Francji a Hanulka wygląda prawie jak Maria Antonina – wiem, wiem prawie robi różnicę ;-) ale tak właśnie sobie pomyślałam i już wiedziałam jaki papier wykorzystam! Przecudny papier Webster’s Pages! Taki w moim stylu! :-)

Tag powstał w ostatniej chwili i zupełnie przypadkiem, ponieważ nie mogłam dopasować żadnego z posiadanych tagów do wielkości kieszonki! Wycięłam go z koperty i efekt był jeszcze fajniejszy niż się spodziewałam a wszystko dzięki łączeniom :-) Z drugiej strony znajduje się cała historia związana z okolicznościami powstania zdjęcia :-)

W roli głównej: Webster’s Pages Paris Couture, extra literka z zestawu chipboardów Parisian Anthology Alpha, dziurkacz brzegowy oraz piękny ćwiek oczywiście ze scrap.com.pl, manekin ze Scrapińca a do tego różne powycinane kiedyś elementy :-)

1 komentarz:

  1. łaaał... Żebym tak umiała scrapy robić... byłabym w niebie :) Jest cudny. Hanulka śliczna :)

    OdpowiedzUsuń