niedziela, 8 stycznia 2012

2012 i wymianka :-)

Witajcie w NOWYM ROKU! Niech 2012 będzie WSPANIAŁY pełen MIŁOŚCI i tylko miłych NIESPODZIANEK! Niech spełniają się nasze marzenia! :-)
Hello in this NEW YEAR! May this 2012 be GREAT full of LOVE and only nice SURPRISES! Let our dreams come true! :-)

Mówiłam Wam, że bardzo lubię wymianki? Tak to jest to! Dzięki LaWenduli wzięłam udział w genialnej wymiance tabliczek czekolady! Jak wiecie uwielbiam czekoladę, więc takiej okazji nie mogłam przepuścić! Moją para wymiankową była niesamowita Tammy z USA! Ponieważ obie lubimy ATC i lubimy ptaszki postanowiłyśmy dodatkowo wymienić się ‘birdsowymi’ ATCiakami :-)
Have I told you how much I like swaps? This is it! Thanks to LaWendula I took part in great chocolate bar swap! As you may know I just love chocolate, so I just had to do it! :-) My swap partner was amazing Tammy from USA! And because we both like birds we did an ATC swap with birds!
Tammy obdarowała mnie przepyszną ciemną czekoladą i dorzuciła kilka scrapowych przydasiów. A jej ATC – czyż nie jest cudne? Tammy – jeszcze raz bardzo Ci dziękuję! SUPER wymianka!
From Tammy I got a yummy dark chocolate! I loved it! And some sweet scraps :-) And this great ATC! Isn’t it cute? THANK YOU once again Tammy it was fun!


A do Tammy poleciała niespotykana czekolada z płatkami fiołków, którą zapakowałam w ręcznie robione pudełeczko :-) Oraz ‘birdsowy’ ATCiaczek z moim ulubionym akrylowym ptaszorkiem potraktowanym wcześniej całą masą mediów. Jak Wam się podoba?
And for Tammy I found a special bar with violet petal, which I put in some handmade box. I also made a birds ATC with my favourite acrylic bird! How do you like it?
Poszalałam troszkę z tuszami i mediami ze scrap.com.pl... ;-)

Święta szybko minęły i całkiem zapomniałam pokazać Wam moje pierniczki – pieczone według sprawdzonego przepisu, który zawsze się udaje! :-) W tym roku ozdobione minimalistycznie – i tak miało być! :-) Wspaniale prezentowały się na naszej malutkiej choince!
And those are some gingerbreads I made for X-mas! They are minimalist – just as I wanted! Our little tree look so great with this small pieces!Jedyny akcent kolorystyczny jaki pojawił się na naszej choince to oczywiście róż - wiadomo! Córeczka to córeczka! ;-)
And the only colour element on our tree was of course pink! You know a daughter is a daughter! ;-)

3 komentarze: