czwartek, 22 grudnia 2011

wyzwania :-)

Scrapujące Polki wciąż inspirują – z przyjemnością wzięłam więc znów udział w kilku wyzwaniach i wymiance :-) I tak powstały dwa ATCiaczki i karteczka.
Karteczka w formie taga – koniecznie z motywem gwiazdki! Super prosta i surowa – jak to zimą bywa ;-) Trochę farby akrylowej, dziurkacz, stempel i koronka – gotowe! Kształt jest extra i tak sobie pomyślałam, że takie też będą tegoroczne zawieszki do prezentów, które znajdą się pod naszą piękną choineczką :-)!


ATCiaczek na wymiankę pod hasłem ‘w kratkę’ – długo myślałam i przypomniałam sobie genialna grę naszej wspaniałej Karoli :-) Zainspirowana stworzyłam mini grę dla przemiłej Inusi od której otrzymałam fajnego pastelowego ATCiaczka – oczywiście w kratkę ;-). Gra jest prosta – wybrane pola podklejone są taśmą magnetyczną a guziczki magnesami. Zasady? To już pozostawiam inwencji twórczej nowej właścicielki ;-) A jak jej się znudzi to może guziczki przerzucić na lodówkę albo na tablicę magnetyczną!I zimowy obrazek – może uda się przywołać zimę choć na kilka dni? Zobaczymy! Pierwszy raz zrobiłam taką ramkę ATCiaczka i muszę przyznać, że jest to bardzo efektowny sposób prezentacji – z pewnością pokuszę się o zrobienie kolejnych! :-)


Święta tuż tuż – jak tam Wasze przygotowania? Ja właśnie skończyłam piec pierniczki, które pojawią się na naszej choineczce :-) Jutro tylko ozdabianie i gotowe! Jak skończę zaprezentuję Wam moje pachnące słodkości! :-) Miłego wieczoru!

2 komentarze: