poniedziałek, 7 maja 2012

ślubnie i kropeczkowo :-)

Witajcie po długim weekendzie! Odpoczęłyście? Ja bardzo! :-) Lubie dodatkowe wolne dni! :-) Tak sobie pomyślałam, że chyba czas spróbować czegoś nowego! Kartka według mapki? Przyznam, że nie było to łatwe zadanie… Mapka Enczy dla scrapstudia okazała się być ciekawym wyzwaniem! :-) Powstała kartka z gratulacjami z okazji ślubu – kolory i detale dobrałam pod gust panny młodej ;-) Zobaczmy co z tego wyszło! ;-) 
A mapka wyglądała tak: 


I jeszcze kropkowy ATCiaczek na wyzwanie SP – kółka i kropki - takiego tematu nie mogłam odpuścić – jak wiecie uwielbiam kropeczki! W pracy wykorzystałam balon z papieru do pakowania prezentów z napisem CIRCUS – zrobiłam małe ciach ;-) i miałam CIRC dodałam więc jak w rebusach brakujące litery LE i powstało CIRCLE czyli wyznaniowe koło ;-)


Ach te kropeczki... Gdy tylko widzę jakiś papier w kropki – muszę go mieć! ;-) Też tak macie?

2 komentarze:

  1. bardzo ciekawa kartka, zupełnie inna niż większość ślubnych kartek z kwiatami i słowikami - crackle na literkach dodaje jej charakteru! swoją drogą - czy to ja mam nieskalibrowany monitor, czy te zdjęcia są strasznie ciemne? może warto by powyciągać z cienia w jakimś programie?
    pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mapkowa karteczka wyszła super! Druga też śliczna :)

    OdpowiedzUsuń