środa, 6 czerwca 2012

kieszonkowo :-)

Zrobić fajną fotkę dziecku to dopiero sztuka – też tak macie? No właśnie! Więc jak tylko pojawią się zdjęcia, które uważamy za śliczne ;-) to trzeba je wykorzystać!!! No i chętnie by się je miało zawsze ze sobą… Wyzwanie Craft4You – o wdzięcznym temacie ‘wyzwanie z kieszonką’ podsunęło mi pomysł! Muszę zrobić coś małego co zmieści się w kieszonce torebki – a co najlepiej by tam pasowało? Mała książeczka-albumik zrobiona z jednego arkusza papieru według pomysłu wspaniałego Tima Holtza! Piękne papier z C4Y i taśmy TH podkolorowałam tuszem distress tak, aby wpasować się w kolorystykę zdjęć! Książeczka zawiera całą masę zdjęć (tych ulubionych ;-)) i trzy kieszonki w których też są tagi ze zdjęciami. Tak więc są kieszonki i całość mieści się w kieszonce zgłaszam więc pracę na wyzwanie C4Y! Większość użytych materiałów pochodzi właśnie z C4Y - szczegółowy wykaz znajdziecie pod zdjęciami :-) 


I zbliżenia na wyzwaniowe kieszonki i kwiatki :-) 

 
W roli głównej: papiery Pretty in Pink: Polka, Documented: Words To Live By, French Kiss: Labels, Printery: Pressman I tusz Distress Tattered Rose – wszystko z Craft4You! A do tego jeszcze wspaniałe taśmy Tima Holtza i dziurkacz MS! :-) 
 
Albumik wpasował się także w super wyzwanie  na blogu Na Strychu - dodaj kwiaty. Kwiatki tworzą metalowe serduszko, które stanowi zamknięcie książeczki a także pojawiły się na tagach w postaci ćwieków. Dzięki nim łatwiej jest wyciągnąć tag no i ładnie się komponują ;-) 


6 komentarzy:

 1. Różowo - brązowo? Połączenie niezwykle... szlachetne, pięknie zgrane, z wyczuciem. Mała Hania, nawet gdy wyrośnie z różu, będzie dumna z takiego albumu! :) Gratuluję pomysłu i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczna praca, gratuluję wyróżnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny kieszonkowiec! Wszystko idealnie ze sobą współgra a mała Hania jest śliczna !

  OdpowiedzUsuń
 4. ona jest przesłodka! I wszystko w pięknej oprawie graficznej! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne zestawienie. Ale słodka buźka. Szczęściara z Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Albumik prześliczny, ale maleństwo- to dopiero prawdziwa uroda : )

  OdpowiedzUsuń