wtorek, 12 czerwca 2012

w koronie ;-)

Kolejny ATCiaczek do mojej malutkiej kolekcji ;-) powstał tak zupełnie spontanicznie, bo zostało mi fajne zdjęcie ;-) i ku mojemu zdziwieniu wpasował się aż w 4 wyzwania! Na blogu Simon Says Stamp! Challange Blog trwają obchody diamentowego jubileuszu Królowej i z tej okazji należało stworzyć pracę z motywem korony lub/i klejnotów – w mojej pracy pojawiła się piekna korona, którą ozdobiłam jeszcze złotymi cyrkoniami! Jak Wam się podoba Hanulka w takiej oprawie? ;-) 
This next ATC for my small collection was created very spontaneous because I had a sweet photo left ;-) And it is just right for Simon Says Stamp! Challange Blog Diamond Jubilee, Crowns and Gems challenge! There is a great crown and some golden gems! How is my little girl Hanulka looking? ;-) 
Na blogu Na Strychu nadal trwa wyzwanie 'dodaj kwiaty' a Craft4You ogłosiło wyzwanie w którym należało wykorzystać przestrzenny kwiat. Postanowiłam więc pierwszy raz sama zrobić kwiatki – okazało się to całkiem przyjemne i dość proste! Powstały więc trzy gazetowe kwiatuszki, które ozdobiły mój ATCiaczek. Ze sklepu C4Y wykorzystałam tusze distress do zabarwienia bazy i papier Documented: Words To Live By. W pracy pojawiła się także gazeta, więc zgłaszam mojego ATCiaczka również na wyzwanie Scrapcafe – G jak gazeta :-) 


7 komentarzy:

 1. przepiękny ateciak, bardzo oryginalnie ujęty temat - podoba mi się zestawienie dzięcięcej fotki i ciemnych kolorów

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy ATC. Słodka modelka w pięknej oprawie. :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Craft4You.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa praca, koronki dodają klimatu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne kwiatuszki :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu Scrapcafe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny ateciak!
  koronki i fibersy wyglądają super :)
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu sklepiku NaStrychu! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I love this!! The flowers are just amazing! You really did an amazing job onthis project!

  Thank you for always saying hello to us on our blog!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny ATC-iaczek z cudowną osóbką w roli głównej, rzeczywiście kontrast kolorów i dziecięcego zdjęcia dał przepiękny efekt...

  OdpowiedzUsuń