wtorek, 25 września 2012

chaos... ;-)

Wykorzystując krótką chwilę ‘dla siebie’ siadłam do robienia ATCiaczka na wyzwanie SP – liście. Tak sobie wycinałam, malowałam dziurkowałam – zrobiłam sobie małą maskę by urozmaicić fakturę tego maluszka i czas szybko mijał… A w tym czasie moja córeczka siadła w rogu i chwyciła w soje rączki katalog IKEA… No i zmaltretowała kilka stron… ;-) Właśnie brała się do rwania kolejnej gdy wpadł mi w oko tekst na tej stronie – idealny na wyzwanie SODAlicious!!! Cóż więc było robić? Zrobiłam kolejną stronę, którą potem umieszczę w ARTjournalu który przygotowuje dla mnie Czekoczynka! I tak oto z chaosu wyłonił się ATCiaczek i karta ARTjournalowa :-) 

I jeszcze malutki magnesik z pokryweczki po jedzonku Hanulki. Okleiłam ja taśmą TH i dodałam piękne malinki z papieru Webster's Pages - Your Life. Beautiful - wszystko oczywiście ze scrap.com.pl. Zgłaszam go na wyzwanie #24 scrap.com.pl!


5 komentarzy:

  1. ATC bardzo artystyczne, piękne połączenie kolorów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Listkowa praca- uwielbiam, mój Franio kiedy towarzyszy mi w kartkowaniu zużywa wszystkie kosteczki3D- taśma z budowlanego działu też mu sie podoba, co tam katalog z Ikea- na drugi raz weź dwa : )

    OdpowiedzUsuń
  3. Obie prace piękne! :) Historia strony art-journalowej świetnie udowadnia, że inspirację można czerpać ze wszystkiego - nawet z przypadku. ;)

    OdpowiedzUsuń