niedziela, 23 września 2012

this is the moment...

Bardzo lubię tagi – ale to już wiecie ;-) Szczególnie do gustu przypadł mi ozdobny kształt tagów ze stempell&kartoon – wykorzystałam go więc do stworzenia kolejnej pracy :-) Tym razem będzie to zawieszka. Postanowiłam oscrapować pewien bardzo ważny moment – wtedy wszystko się zaczęło ;-) Wykorzystałam cudowny papier Kaisercraft, który kupiłam właśnie z myślą o tej pracy :-) Dodałam trochę tiulu, którym podkleiłam zarówno zegary jak i ramkę. Ramkę zabarwiłam za pomocą wspaniałych tuszy distress a potem potraktowałam crackle accents. Medium naniosłam także na niektóre zegary, które podkleiłam pianką aby nadać trochę więcej przestrzenności ;-) Do tego napis i godzina i zawieszka gotowa! Na tagu znajduje się cała masa cyfr i praca jest właśnie o znaczeniu tych ‘szczególnych’ cyfr – zgłaszam więc moją pracę na wyzwanie scrapki-wyzwaniowo ‘cyfry’ :-) 

Zarówno papier Timeless World Map jak i tusze distress w tym główny Walnut Stein oraz Crackle Accents pochodzą ze sklepiku Craft4You. Ponieważ na tagu znajduje się fragment pewnej piosenki ‘This is the moment’, którą wykonywało wielu artystów a do której tekst stworzyli Frank Wildhorn i Leslie Bricusse zgłaszam też moją pracę na wyzwanie Craft4Yoy – ‘muzyczne wyzwanie z cytatem…’ 
I fragment piosenki:

"This is the moment
This is the time (…)
This is the moment
The sweetest moment of them all (…)
When I look back
I will always recall
Moment for moment
This was the moment
The greatest moment
Of them all!"6 komentarzy:

 1. Ojej, bankowa wygrana na wyzwaniach!
  Rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oniemiałam. Przepiekna praca, aż się napatrzeć nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w wyzwaniu, świetna praca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny tag!
  pytałaś u mnie na blogu o taśmę z kwiatami. to akurat była próbka marianne design którą rozdawała na zlocie scrappasja, ale do kupienia są w świecie pasji na pewno takie taśmy :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale wyeksponowałaś MOMENT.lubię takie zdecydowane kolorki- pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń