niedziela, 5 lutego 2012

magnesy :-)

Alterowanie – to temat styczniowego wyzwania na berry71blue. Przypomniałam sobie dawne wyzwania SP z alterowaniem wszystkiego ;-) i tak oto w moje rączki wpadły pokryweczki od jedzonka Hanulki – co zrobić z pokrywką? – magnesik oczywiście! Kilka zdjęć, trochę słodkich dodatków i tak oto powstał początek magnesowej serii (bo już mam zamówienia na kolejne! ;-)) Mamy więc ulubione kolorki Hani, ulubioną zabaweczkę i ulubione owocki! :-) Pokrywki oklejone taśmami TH (są wspaniałe!) spryskane glimmer mistami z dodatkiem detali wyciętych z najróżniejszych papierów, kilka przeszyć, crackle accents i gotowe! Już planuję kolejne! :-)

January Challenge on berry71blue is to alter anything. I made some magnet for my fridge! So we have the beginning of the series ;-). I used lids from my Hanulka meals ad some TH tapes and small scrap some glimmer mists and crackle accents – done! :-)12 komentarzy:

 1. Pomysł wyśmienity a Hanulka przesłodka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pełna podziwu dla pomysłowości.=

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi,

  Thank you so much for joining our January challenge at berry71bleu! This is a very clever idea! Cute photos too!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł, nie ma to jak recykling;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł z tymi pokrywkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wpadłabym na to aby w tak świetny sposób wykorzystać nakrętki . Ja wszystkie słoiczki wyrzuciłam .

  OdpowiedzUsuń
 7. ale superow y pomysł piekne ... jak będe miec czas chwilowo brak to spróbuje zrobic takie magnesiki cudeńka pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. prześliczne i przesłodkie! pomysł genialny!:)

  OdpowiedzUsuń